Stužková Nové mesto nad Váhom | DJ Krupko

Stužková Nové mesto nad Váhom

Hľadáte DJ pre vašu stužkovú?

Na stužkovej je DJ druhým najdôležitejším človekom (prví sú žiaci), na ktorom stojí tempo a "akčnosť" slávnostného večera. Mám skúsenosti s niekoľko desiatkami stužkových (tradičných, aj na netradičných miestach). Osvetlenie, dymostroj, karaoke, moderovanie (súťaže)... zaleží len na vás, čo všetko od stužkovej očakávate, aký bude mať priebeh a trvanie.

Skúsenosti z klubov a párty sú zárukou, že atmosféru rozprúdim v akomkoľvek okamihu.


nasledujúce
akcie
22.9
13.10
14.10
19.10
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
SVADBA Zámoček Antonstál Nemšová
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

modernasvadba.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH