DJ Krupko - zábava vo vašom podniku

Môj príbeh

23621993_1749499691728893_238531420926794106_n

Písali sa osemdesiate roky, do ktorých som sa narodil. Pár rokov pred pádom východného bloku, keď sme zbierali plastové céčka, pašovali LP platne z Rakúska a striekali sprejom Sandokana na tričká.

Prvé amatérske pokusy o hranie pre publikum ma presvedčili, že poslucháči sa chcú zabávať a hudba je len prostriedkom, ako to dosiahnuť. Rád hrám pre ľudí a snažím sa odhadnúť, aká hudba im najviac sedí. Mám možnosť hrať na rôznych miestach a pre rôznych poslucháčov. Nehrám slepo z nalinkovaného playlistu, pre seba a len veci, ktoré sa páčia mne, ale púšťam a mixujem pre publikum. Zábava je komercia a spokojnosť ľudí je pre mňa na prvom mieste.

Niet lepšieho pocitu, než vidieť naplnený tanečný parket a cítiť silu davu ľudí vlniacich sa v spoločnom rytme. Na pozadí som ja, DJ Krupko, hlavný dramaturg zábavy a sprievodca poslucháčov na ceste k príjemnému zážitku z celého večera. ((Pomáham im udržať sa v nálade, preklenúť únavu a dodať odvahu.))

Nemám vyhranený štýl diskotéky, vždy hrám to najlepšie a so skvelou zábavou.

Mám odohraných viac než pol tisícky produkcií po celom Slovensku, najčastejšie hrám medzi Žilinou a Trenčínom, na niektorých miestach už pravidelne.

rokov skúseností ako robiť zábavu
kW hudobného a svetelného výkonu
v pravý čas zahrám čo treba - aj na želanie
Hrám po celom Slovensku
hrám na jednotku po celom Slovensku