DJ Krupko - zábava vo vašom podniku

Svadby

DJ na svadbu bez kompromisov.

Hudobná skladba podľa želania - od overených hitov, slaďákov až po moderné kúsky "po polnoci". Reagujem citlivo a promptne - so mnou budú tancovať deti, starci aj tí, čo normálne "predsa netancujú". Vizuálne efekty správne dotvoria atmosféru každej svadby. Svadby robím niekoľko rokov rád a poctivo - nie je nič horšie, ako vypadnutý mikrofón pre starejšího alebo rodičov, ktorí sa chcú prihovoriť hosťom. U nás sa to nestane, bezdrôtových mikrofónov mám vždy niekoľko v zálohe.

Ako to prebieha?

  • Po nezáväznom kontaktovaní vám potvrdím miesto, čas a cenu za svadbu.
  • S blížiacim sa termínom svadby si overíme detaily a podrobnosti.
  • V deň D prichádzam na miesto svadby dostatočne v predstihu, aby som bez stresu vyložil ťažkú techniku, poprepájal kabeláže, nastavil svetlá a otestoval, že ma žiaden technický problém nezaskočí. Pri väčších svadbách a priestoroch (vynášanie po schodoch) používam technika, ktorý mi pomôže priamo na mieste a väčšinou ho nestretnete.
  • S príchodom svadobčanov, fotografa, kameramana a hostí už začína moja úloha, ktorá sa naplno rozbehne po večeri a trvá až do rána. Keď zábava vrcholí, nie je dôvod ju prerušovať a slovenské svadby končia až nad ránom. Nastáva kontrola, balenie, prenášanie a odvoz techniky. 

 

rokov skúseností ako robiť zábavu
kW hudobného a svetelného výkonu
v pravý čas zahrám čo treba - aj na želanie
Hrám po celom Slovensku
hrám na jednotku po celom Slovensku