Charitatívna Párty pre Milana v Klondajku | DJ Krupko

Charitatívna Párty pre Milana v Klondajku

1 / 2 / 2020

#MilanLieskovky
#Nella
#LadyD
#Remi ( klubový koncert )
???? Vstupenky ????TU ???? bit.ly/2t9BsgD

Výťažok bude použitý na Milanovu liečbu

POMOC MIŇOVI S REHABILITÁCIAMI

Miňo je mladý chalan, ktorému sa zo dňa na deň obrátil život naruby. V októbri tohto roku mal autonehodu, ktorá mu spôsobila vážne zdravotné ťažkosti. „Zostal ležať pripútaný na lôžku, chudý, slabý a uväznený vo vlastnom tele,“ hovorí Miňova mama. On sám sa veľmi snaží a silu mu pritom dodáva rodina a kamaráti, ktorí pri ňom stále stoja. Lekári urobili, čo mohli. Na to, aby sa jeho stav priblížil životu bežného mladého chalana, potrebuje intenzívne rehabilitácie, ktoré sú však nákladné. „Pomôžte, prosím, aby Miňov pohľad nebol taký prázdny, ale plný života.❤️


nasledujúce
akcie
4.6
1.7
20.8
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Svadba LA STORIA BYTČA (bývalý Palatín)
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem