O mne | DJ Krupko

O mne

Mám rád prácu, ktorej sa venujem už od školských lavíc. Prvé amatérske pokusy o hranie pre publikum ma presvedčili, že poslucháči sa chcú zabávať a hudba je len prostriedkom, ako to dosiahnuť. Rád pozorujem publikum a snažím sa odhadnúť, aká hudba mu najviac sedí. Mal som možnosť hrať na rôznych miestach a pre rôznych poslucháčov.

Vízia

Niet lepšieho pocitu, než vidieť naplnený tanečný parket a cítiť silu davu ľudí vlniacich sa v spoločnom rytme. Na pozadí som ja, DJ Krupko, hlavný dramaturg zábavy a sprievodca poslucháčov na ceste k príjemnému zážitku z celého večera. Unaveným pomáham udržať sa v nálade a nesmelým dodávam odvahu. Nehrám slepo z nalinkovaného playlistu, pre seba a len veci, ktoré sa páčia mne, ale púšťam a mixujem pre poslucháčov. Zábava je komercia a spokojnosť ľudí je pre mňa na prvom mieste. Ego musí mlčať.

dj_krupko_3

Referencie

Nemám vyhranený štýl diskoték, vždy hrám mix toho najlepšieho v danej situácii, so skvelou zábavou. Mám odohraných viac než pol tisícky produkcií po celom Slovensku, najčastejšie hrám medzi Žilinou a Trenčínom, na niektorých miestach už pravidelne.

Poriadal a zabezpečoval som aj väčšie open air akcie. Viem, čo to obnáša a svojim zákazníkom ponúkam vždy spoľahlivosť a zodpovednosť.

 


nasledujúce
akcie
15.12
16.12
21.12
22.12
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Open air akcie - Zvuk a Svetlo
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

modernasvadba.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH