O mne | DJ Krupko

O mne

Mám rád prácu, ktorej sa venujem už od školských lavíc. Prvé amatérske pokusy o hranie pre publikum ma presvedčili, že poslucháči sa chcú zabávať a hudba je len prostriedkom, ako to dosiahnuť. Rád pozorujem publikum a snažím sa odhadnúť, aká hudba mu najviac sedí. Mal som možnosť hrať na rôznych miestach a pre rôznych poslucháčov.

Vízia

Niet lepšieho pocitu, než vidieť naplnený tanečný parket a cítiť silu davu ľudí vlniacich sa v spoločnom rytme. Na pozadí som ja, DJ Krupko, hlavný dramaturg zábavy a sprievodca poslucháčov na ceste k príjemnému zážitku z celého večera. Unaveným pomáham udržať sa v nálade a nesmelým dodávam odvahu. Nehrám slepo z nalinkovaného playlistu, pre seba a len veci, ktoré sa páčia mne, ale púšťam a mixujem pre poslucháčov. Zábava je komercia a spokojnosť ľudí je pre mňa na prvom mieste. Ego musí mlčať.

dj_krupko_3

Referencie

Nemám vyhranený štýl diskoték, vždy hrám mix toho najlepšieho v danej situácii, so skvelou zábavou. Mám odohraných viac než pol tisícky produkcií po celom Slovensku, najčastejšie hrám medzi Žilinou a Trenčínom, na niektorých miestach už pravidelne.

Poriadal a zabezpečoval som aj väčšie open air akcie. Viem, čo to obnáša a svojim zákazníkom ponúkam vždy spoľahlivosť a zodpovednosť.

 


Nasledujúce akcie
01.6
SVADBA Divadlo Púchov
07.6
SVADBA KAŠTIEL KRASŇANY
08.6
365 Golf Range Letisko Trenčín - Family day
14.6
SVADBA KUNERAD HOTEL THERESIA
15.6
SVADBA KUNERAD HOTEL THERESIA
22.6
Svadba Oliwa Resort - Twistovo
Staršie akcie
Budúce akcie

Hudobná produkcia

Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.

Nasvietenie priestorov

Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.

Moderovanie akcií (eventov)

Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
Galérie z posledných akcií

SVADBA Chata pod Ostrým vrchom 18. 5. 2024

vedieť
viac

SVADBA EKOREZORT VENDELÍN 17. 5. 2024

vedieť
viac

VEĽKONOČNÁ VIDEO PARTY KD TRENČIANSKA TURNÁ

vedieť
viac

HELENINE OČI V KLONDAJKU + AFTER PARTY

vedieť
viac

Ples Dom Kultúry Nemšová 2024

vedieť
viac

SVADBA DIVADLO Púchov 20. 1. 2024

vedieť
viac

Open air akcie - Zvuk a Svetlo

vedieť
viac

SVADBA KD KYSUCKÉ NOVÉ MESTO

vedieť
viac

DESMOD V KLONDAJKU, AFTER PARTY

vedieť
viac

25 rokov MIKUŠ DIAMONDS Trenčín námestie

vedieť
viac

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH