Svadba | DJ Krupko

Svadba

Svadba je Vaša životná party, ktorá zostane v pamäti dlhé roky. Deň D má byť naplnený silnými pozitívnymi emóciami a má byť o Vás. Každý detail musí byť výnimočný s jasným podpisom profesionality. Preto nerobíme len zvuk, svetlo a zábavu, to by bolo málo... My si to s Vami užívame a tešíme sa z Vášho dokonalého dňa.
Koncept modernej svadby spočíva v tom, že sme starejšieho nahradili moderátorom, ktorý Vás vašim dňom prevedie a vtiahne do deja skvelej svadobnej zábavy.

Z vašej svadby si hostia odnesú len jediný pocit – ako sa zabávali. Sú dôležité veci ako správny odvoz zo sobáša, plné stoly, či krásne šaty nevesty. Ale vaši hostia budú aj po rokoch spomínať aká to bola (nebola) zábava. Svadby mám v malíčku, od ozvučenie open-air obradu, až po nazvučenie kapely.

Svadba je komplexná akcia a je možné ju riešiť triezvo s nízkym rozpočtom (od 600 €) alebo pompézne s efektami hodných renesančného kaštieľa so stovkou hostí. Neponúkam balíčky a masové riešenia, rád sa so snúbencami stretnem a spolu nájdeme prienik ich predstáv a reálnych možností za primeranú cenu.

Z čoho sa skladá svadba

 • profesionálne ozvučenie podľa veľkosti a typu sály
 • nazvučenie obradu v záhrade, v exteriéri
 • bezdrôtové mikrofóny
 • svetelné a vizuálne aranžmány
 • nazvučenie živej kapely, doprovodu
 • tanec v oblakoch, špeciálne efekty
 • playlist – dohodneme rozumný počet obľúbených piesní
 • blacklist – dohodneme, čo nehrať

Hudobný repertoár sa skladá od overených hitov, slaďákov až po moderné kúsky "po polnoci". Reagujem citlivo a promptne - so mnou budú tancovať deti, starci aj tí, čo normálne "predsa netancujú". Vizuálne efekty správne dotvoria atmosféru každej svadby. Svadby robím niekoľko rokov rád a poctivo - nie je nič horšie, ako vypadnutý mikrofón pre starejšího alebo rodičov, ktorí sa chcú prihovoriť hosťom. U nás sa to nestane, bezdrôtových mikrofónov mám vždy niekoľko v zálohe.

Ako to prebieha?

 • Po nezáväznom kontaktovaní vám potvrdím miesto, čas a cenu za svadbu.
 • Stretneme sa, upresníme detaily, dohodneme cenu za svadbu.
 • V deň D prichádzam na miesto svadby dostatočne v predstihu, aby som bez stresu vyložil ťažkú techniku, poprepájal kabeláže, nastavil svetlá a otestoval, že ma žiaden technický problém nezaskočí. Pri väčších svadbách a priestoroch (vynášanie po schodoch) používam technika, ktorý mi pomôže priamo na mieste a väčšinou ho nestretnete.
 • S príchodom svadobčanov, fotografa, kameramana a hostí už začína moja úloha, ktorá sa naplno rozbehne po večeri a trvá až do rána. Keď zábava vrcholí, nie je dôvod ju prerušovať a slovenské svadby končia až nad ránom. Nastáva kontrola, balenie, prenášanie a odvoz techniky. 

 


nasledujúce
akcie
4.6
1.7
20.8
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Svadba LA STORIA BYTČA (bývalý Palatín)
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem