Halloween Night - Nádvorie Elements bar | DJ Krupko

Halloween Night - Nádvorie Elements bar

29 / 10 / 2019

link na udalosť: https://www.facebook.com/events/2296543047278166/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1569782913669526

Ahojte! Priatelia pokračujeme❗️
Po rozbúrenom lete sme sa rozhodli pokračovať s akciami na NÁDVORÍ baru Elements cocktail and coffee, tentokrát máme pre vás pripravenú ????‍♂️HALLOWEEN NIGHT????‍♂️, ktorá sa uskutoční už dňa 29.10, kedy spoločne odštartujeme jesenné prázdniny!
Nemajte strach, pripravili sme si pre Vás obrovský, VYHRIEVANÝ párty stan, ktorý prekryje celé nádvorie a umožní nám užiť si túto jedinečnú noc až do rána!

Main OUTDOOR STAGE, na ktorom sa predstaví legendárna dvojica DJ KRUPKO & DALIBOR.ec, náš rezident DJ RH a mladý talent DJ NERKHA sa bude nachádzať na nádvorí, na tom istom mieste, ako na letných akciách❗️

Second INDOOR STAGE, kde bude hrať vaše obľúbené Hip-Hopové bangre majster menom DJ HIGHTOWER sa bude nachádzať vo vnútri baru, tiež na tom istom mieste, ako na letných akciách❗️

Okrem tejto hudobnej nádielky môžete opäť očakávať:

????2x STAGE
????vonkajšie bary & vnútorný bar
????namakaný Sound & Light system
???? Foto a video

!!! POZOR !!!
O pól noci vyvrcholenie večera a zároveň výzva všetkým kreatívnym ľuďom!
~ SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU MASKU ~

Výherca súťaže obdrží úplne nový TABLET????

Miesto: Nádvorie baru Elements cocktail and coffee

Vstupné/ENTRY:
20:00-22:30 —> 5€
22:30-01:00 —> 6€
01:00-end —> 4€

Začíname o 20:00 ! Tešíme sa na vás:)


nasledujúce
akcie
4.6
1.7
20.8
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Svadba LA STORIA BYTČA (bývalý Palatín)
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem