Summer Flirt Open Air Elements | DJ Krupko

Summer Flirt Open Air Elements

3 / 7 / 2020

Ahojte všetci, prvú skúšobnú open air máme za sebou a pokračujeme oficiálnou otvaračkou leta v piatok 3. júla na nádvorí Elements, kde sa všetci spolu zabavíme a vytancujeme (už konečne do 1000ľudí)
Ako každý rok ani teraz nebude chýbať obľúbená téma noci - FLIRT , preto si dôkladne vyber svoj náramok..
Hudobnú noc bude sprevádzať známa dvojica dj Krupko a dj MMoko plus modreátor DaliBorec.
Čakajú nás rôzne súťaže najmä pre dámy o zaujímavé ceny, všetko sa dozviete postupne, stačí sledovať náš event a nezabudnite sa zapájať do súťaží a vstupy a neobmedzené konzumy .
Tešíme sa na Vás v piatok 3 júla !


nasledujúce
akcie
4.6
1.7
20.8
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Svadba LA STORIA BYTČA (bývalý Palatín)
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem