Melónová OPEN AIR PARTY - Na Kameni Velké Uherce | DJ Krupko

Melónová OPEN AIR PARTY - Na Kameni Velké Uherce

10 / 7 / 2020

https://www.facebook.com/events/903491910156519/

Dokážete si predstaviť leto bez melónov? ????
Či už tie v plavkách alebo tie šťavnaté, ktoré predávajú tety pri ceste, určite by to bolo bez nich fádne.

Preto Vám prinášame veselú letnú párty, na ktorej si ich vychutnáš až až! Počas noci čakaj tie najlepšie tanečné letné hity v režii DJ Krupko & MC Biro, melóny, ktoré budú po celú noc na bare úplne ZADARMO a ďalšie vychytávky! ????

???? DRAŽBA OPITÝCH MELÓNOV
???? SÚŤAŽ V JEDENÍ MELÓNOV
???? TRIEZVE MELÓNY ZADARMO

???? STAGE & ZVUK: čaká ťa vynovený, nadesignovaný stage posilnený o nový zvuk, svetla a vizuály, vďaka ktorým zažiješ ten pravý hudobný zážitok a po prvom drope sa ti všetky chlpy zježia :-D

???? BARY: na smädné hrdla budú čakať až 3 bary, v ktorých náješ letné miešané drinky, pivečko a širokú ponuku nealko a alko drinkov ???? ????

???? JEDLO: dobré jedlo a plné bruško je základ! (pečeň ti za to poďakujem :-) Pre hladošov bude pripravený stánok Papkáč, kde nájdeš fajnové papkanye pre mäsožravcov, vegetariánov a rostlinožravcov: hambáče, wrapy, gofty , dobré, zdravé & naturálne jedla, cukrová vata, zmrzlina Schöller

???? STANOVAČKA: keď budeš spoločensky unavený alebo sa ti jednoducho nechce po párty domov zober stan a usalaš sa v našom rozprávkovom kempe, ktorý je pre Vás pripravený ZADARMO ⛰️


nasledujúce
akcie
4.6
1.7
20.8
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Svadba LA STORIA BYTČA (bývalý Palatín)
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem