Open Air party na Kameni - Velké Uherce - OLDIES PARTY | DJ Krupko

Open Air party na Kameni - Velké Uherce - OLDIES PARTY

4 / 7 / 2020

Kedže "Na Kameni" myslíme na všetky vekove kategórie, na GRAND OPENING WEEKEND prichádza nezabudnuteľná retro oldies párty. ????
Nenechaj si ujsť tancovačku aj s tvojou partiou. Pri úžasných drinkoch a skvelej svetelnej show hodíme tanečky na to najlepšie z rokov 70tych, 80tych aj 90tych. Prizvali sme na to odborníka vo svojom obore DJ Krupko & MC BIRO - DJ a moderator, ktorého oldies párty sú už dnes fenoménom.

???? STAGE & ZVUK: čaká ťa vynovený, nadesignovaný stage posilnený o nový zvuk, svetla a vizuály, vďaka ktorým zažiješ ten pravý hudobný zážitok a po prvom drope sa ti všetky chlpy zježia :-D

???? BARY: na smädné hrdla budú čakať až 3 bary, v ktorých náješ letné miešané drinky, pivečko a širokú ponuku nealko a alko drinkov ???? ????

???? JEDLO: dobré jedlo a plné bruško je základ! (pečeň ti za to poďakujem :-) Pre hladošov bude pripravený stánok Papkáč, kde nájdeš fajnové papkanye pre mäsožravcov, vegetariánov a rostlinožravcov: hambáče, wrapy, gofty , dobré, zdravé & naturálne jedla, cukrová vata, zmrzlina Schöller

???? STANOVAČKA: keď budeš spoločensky unavený alebo sa ti jednoducho nechce po párty domov zober stan a usalaš sa v našom rozprávkovom kempe, ktorý je pre Vás pripravený ZADARMO ⛰️


nasledujúce
akcie
4.6
1.7
20.8
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Svadba LA STORIA BYTČA (bývalý Palatín)
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem