Predvianočný Masaker v Trenčíne | DJ Krupko

Predvianočný Masaker v Trenčíne

20 / 12 / 2019

20.12.2019 Vás pozýváme na Predvianočný masaker !!! Predvianočný masaker v Pártystane Elements!
Akcia sa koná na nadvori Elements baru vo vyhrievanom party stane. •hostesky s jagermaistrom •súťaž o 100 eur •punč .Celou akciou Vás prevedie Dj Krupko a moderator Daliborec #predvianocnymasaker #party #partytime #elements #elementscocktailandcoffee #vianoce #christmas #christmasparty #jagermaister #absolut #pilsnerurquell #punc #djkrupko #daliborec #trencin #trenčín #trenchtown #budetovelke #budetotop #prijdajty #20122019

udalost: https://www.facebook.com/Elements-cocktail-and-coffee-291597220949655/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARDKYmEFZjZludwqDh7UjTSwlJaWipm_u0f85STHgR0IPDh457CqCZjeulCdwMb_EqFwTdAteHbOO_h0


nasledujúce
akcie
4.6
1.7
20.8
viac
Komplexné služby
hudobná
produkcia
nasvietenie
priestorov
moderovanie
akcií (eventov)
Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.
vedieť viac
Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.
vedieť viac
Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
vedieť viac
Galérie z posledných akcií
fotografie poslednej akcie
Svadba LA STORIA BYTČA (bývalý Palatín)
zobraziť viac

KONTAKT

Bc. Dušan Krupička
+421 915 331 532
party@djkrupko.sk

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH

Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem