Svadba Nové mesto nad Váhom | DJ Krupko

Svadba Nové mesto
nad Váhom

www.modernasvadba.sk

Svadba je Vaša životná party, ktorá zostane v pamäti dlhé roky. Deň D má byť naplnený silnými pozitívnymi emóciami a má byť o Vás. Každý detail musí byť výnimočný s jasným podpisom profesionality. Preto nerobíme len zvuk, svetlo a zábavu, to by bolo málo... My si to s Vami užívame a tešíme sa z Vášho dokonalého dňa.
Koncept modernej svadby spočíva v tom, že sme starejšieho nahradili moderátorom, ktorý Vás vašim dňom prevedie a vtiahne do deja skvelej svadobnej zábavy.

Z vašej svadby si hostia odnesú len jediný pocit – ako sa zabávali. Sú dôležité veci ako správny odvoz zo sobáša, plné stoly, či krásne šaty nevesty. Ale vaši hostia budú aj po rokoch spomínať aká to bola (nebola) zábava. Svadby mám v malíčku, od ozvučenie open-air obradu, až po nazvučenie kapely.

Svadba je komplexná akcia a je možné ju riešiť triezvo s nízkym rozpočtom, alebo pompézne s efektami hodných renesančného kaštieľa so stovkou hostí. Neponúkam balíčky a masové riešenia, rád sa so snúbencami stretnem a spolu nájdeme prienik ich predstáv a reálnych možností za primeranú cenu.

Z čoho sa skladá svadba

 • profesionálne ozvučenie podľa veľkosti a typu sály
 • nazvučenie obradu v záhrade, v exteriéri
 • bezdrôtové mikrofóny
 • svetelné a vizuálne aranžmány
 • nazvučenie živej kapely, doprovodu
 • tanec v oblakoch, špeciálne efekty
 • playlist – dohodneme rozumný počet obľúbených piesní
 • blacklist – dohodneme, čo nehrať

Hudobný repertoár sa skladá od overených hitov, slaďákov až po moderné kúsky "po polnoci". Reagujem citlivo a promptne - so mnou budú tancovať deti, starci aj tí, čo normálne "predsa netancujú". Vizuálne efekty správne dotvoria atmosféru každej svadby. Svadby robím niekoľko rokov rád a poctivo - nie je nič horšie, ako vypadnutý mikrofón pre starejšího alebo rodičov, ktorí sa chcú prihovoriť hosťom. U nás sa to nestane, bezdrôtových mikrofónov mám vždy niekoľko v zálohe.

Ako to prebieha?

 • Po nezáväznom kontaktovaní vám potvrdím miesto, čas a cenu za svadbu.
 • Stretneme sa, upresníme detaily, dohodneme cenu za svadbu.
 • V deň D prichádzam na miesto svadby dostatočne v predstihu, aby som bez stresu vyložil ťažkú techniku, poprepájal kabeláže, nastavil svetlá a otestoval, že ma žiaden technický problém nezaskočí. Pri väčších svadbách a priestoroch (vynášanie po schodoch) používam technika, ktorý mi pomôže priamo na mieste a väčšinou ho nestretnete.
 • Svodobná welcome grafika pre video projekcie pripravená na mieru
 • Video DJ - drvivá väčšina najväčších hitov aj s videoklipmi
 • Projekcia foto momentiek z priebehu svadobnej oslavy
 • Prezentácia fotiek a videí mladomanželov z ich archívov
 • Všetky momentky, videá, prezentácie, audio aj video grafiku odovzdáme ihneď po svadbe mladomanželom na stiahnutie cez cloud ako bonus
 • Čepčenie - Krásna tradícia, ktorú Vám vie zabezpečiť folklórny súbor, no vieme sa o to postarať aj my. Opäť v duchu modernej svadby s nádychom tradície.
 • S príchodom svadobčanov, fotografa, kameramana a hostí už začína moja úloha, ktorá sa naplno rozbehne po večeri a trvá až do rána. Keď zábava vrcholí, nie je dôvod ju prerušovať a slovenské svadby končia až nad ránom. Nastáva kontrola, balenie, prenášanie a odvoz techniky. 

 

V lokalite Nové mesto nad Váhom ponúkam aj tieto ďalšie služby:
DJ na kľúč
Poradenstvo
Plesy
Rodinné oslavy
Diskotéka
Firemná akcia
Párty
Kluby
Koncerty
Open Air akcie

Nasledujúce akcie
26.7
SVADBA FATIMA
27.7
Open Air Video Oldies Party
03.8
SVADBA RANČ 13
09.8
NEMŠOVSKÝ JARMOK 2024
10.8
SVADBA Kursalon Nimnica
24.8
SVADBA Kysucká Koliba
Staršie akcie
Budúce akcie

Hudobná produkcia

Rozhýbem aj frfľajúce drevá schované za bufetovými stolmi. Párty je o zábave a čím lepšia nálada, tým živšia hudba. Poznám, čo sťahujú teenegeri aj na čom vyrastali dnešní 40-tnici a zahrám ako z partesu. Orientujem sa v žánroch a letopočtoch, poznám „staré – overené“ i ich najnovšie remaky a cover verzie.

Nasvietenie priestorov

Sledujem trendy a pravidelne obnovujem technický park. Aktívne vyhľadávam najnovšie trendy najmä vo svetelných (laser) a špeciálnych (dym) efektoch. Celé technické zázemie je vyskladané z renomovaných značiek a modelov pre profesionálne použitie. Žiadne náhrady a domácke riešenia.

Moderovanie akcií (eventov)

Nudí vás „obyčajná“ diskotéka s playlistom, ktorý poznáte z komerčných rádií? Diskotéka je akcia hodná vlastného života – tématické zameranie (semafor, oldies, halloween, mikuláš, štefánska ai.) so súťažami (aj odvážnymi), moderovaním a hudbou, ktorá graduje po celú noc.
Galérie z posledných akcií

SVADBA Oliwa Resort 22. 6. 2024

vedieť
viac

SVADBA KUNERAD HOTEL THERESIA 15. 6. 2024

vedieť
viac

SVADBA KUNERAD HOTEL THERESIA 14. 6. 2024

vedieť
viac

FAMILY DAY 2024 Letisko Trenčín

vedieť
viac

SVADBA Kaštiel Krasňany 7. 6. 2024

vedieť
viac

SVADBA DIVADLO Púchov 1. 6. 2024

vedieť
viac

Firemná party Hotel Bešeňová 24. 5. 2024

vedieť
viac

SVADBA Chata pod Ostrým vrchom 18. 5. 2024

vedieť
viac

SVADBA EKOREZORT VENDELÍN 17. 5. 2024

vedieť
viac

VEĽKONOČNÁ VIDEO PARTY KD TRENČIANSKA TURNÁ

vedieť
viac

Legislatíva

SZČO
licencia SOZA
licencia Slovgram
neplatca DPH